Distanční výuka

Informace a výukové materiály ke stažení...

Úvodem

případě, že je mateřská škola uzavřena, nebo chybí více než polovina všech předškoláků, je mateřská škola povinna tyto předškoláky distančně (dálkově) vzdělávat.

Paní učitelky pro Vás pravidelně připravují různé náměty, aktivity, básničky, písničky i pracovní listy spojené s tématem, které by děti právě probíraly v MŠ. Tyto materiály jsou také k dispozici i mladším předškolákům, kteří v tomto týdnu mají stejné téma a mohli by si tak se svými rodiči zkrátit dlouhé chvíle.

Tyto připravované činnosti i pracovní listy jsou dobrovolné, ale protože poslední rok předškolního vzdělávání v mateřské škole je velmi důležitý, tak si Vás dovolujeme požádat, zda byste některé úkoly pomohly Vašim dětem a našim předškolákům splnit a budeme rády, když se s nimi až se zase opět u nás v mateřské škole uvidíme, děti pochlubí a paní učitelky jim je založí do jejich portfolií. Budeme rádi, když nám zašlete i nějaké fotečky z domácí přípravy, které dětem umístíme na náš školkový foto portál.

Necháme tedy na Vašem uvážení, kolik aktivit a pracovních listů s dětmi splníte. Pokud nemáte možnost si doma pracovní listy vytisknout a budete mít o ně zájem, můžete si dané materiály také vyzvednout osobně v tištěné podobě u nás v mateřské škole. Prosíme jen, o zavolání, kdy si tyto materiály vyzvednete, abychom je pro Vás mohly nachystat předem. Telefonovat můžete na číslo 739 589 945.